Na podlagi Statuta DS GJPL (C2, drugi odstavek, tretja alineja) objavljamo razpis za predsednika Dijaške skupnosti Gimnazije Jožeta Plečnika Ljubljana za šolsko leto 2019/2020.

Kandidira lahko vsak  dijak GJPL; zaželene so izkušnje z delom v DS in poznavanje njenega delovanja.

Kandidatura mora biti izpolnjena in popolna (priložen razpisni obrazec). Nepopolne kandidature bodo avtomatično zavrnjene.

Kandidaturo oddate v tajništvo šole ali pošljete na naslov šole do petka, 26. aprila 2019.

Prispele in preverjene kandidature bodo po e-pošti posredovane vsem predstavnikom razredov naše gimnazije (člani Senata DS izvolijo predsednika na volilni seji).

Predstavitev programov kandidatov in volitve bodo predvidoma v prvi polovici maja. Točen dan in ura bosta objavljena naknadno.

Na 8. redni seji DS, ki bo predvidoma v četrtek, 25. 4. 2019, bo določena volilna komisija.

Razpisni obrazec