Z dijaki iz 2. C, 2. E., 2. G in 3. C se odpravljamo na mednarodno izmenjavo s srednjo šolo Alhakén II iz Córdobe. Na pot bomo odšli v četrtek, 16. februarja 2017, ob 14.30 s parkirišča Dolgi most. Odpeljali se bomo do letališča v Benetkah, od koder bomo poleteli v Málago, nato pa se odpeljali z avtobusom v Córdobo. Pred šolo nas bodo pričakali starši in dijaki, s katerimi smo se že spoprijateljili preko spleta. Veselimo se druženja s španskimi vrstniki, spoznavanja šolskega vsakdana, španskih navad ter naravnih in kulturnih znamenitosti prelepe Andaluzije. Dijake bosta na poti spremljali profesorici Barbara Klemenčič in Urša Kastelic Vukadinovič.

Izmenjava Cordoba Callejon de las FloresIzmenjava Tana 9IZMENJAVA 4Izmenjava Tana 8IZMENJAVA 22Mezquita cordoba 2015Cordoba 2014 Rebeka 9