Od 18. do 21. 6. 2018 ni pouka, ampak bodo potekale naslednje dejavnosti:

1. OBVEZNI DEL OIV (udeležba je obvezna za vse razporejene dijake)

a) Tri skupine vzgoje za družino, mir in nenasilje – dijaki 1. G, 2. B in 2. F se zberejo v šoli v učilnicah in ob uri, določenih na seznamu (glej seznam).

b) Dve skupini državljanske kulture – dijaki 1. B in 1. E se zberejo v šoli v učilnicah in ob uri, določenih na seznamu (glej seznam).

c) Štiri skupine knjižničnih informacijskih znanj – dijaki 1. A, 1. C, 1. D in 1. F se zberejo v šoli v učilnicah in ob uri, določenih na seznamu (glej seznam).

d) Dve skupini zdravstvene vzgoje – dijaki 2. C in 2. D se zberejo v šoli v učilnici in ob uri, določeni na seznamu (glej seznam).

Tri skupine zdravstvene vzgoje so potekale že med šolskim letom, dijaki 2. A, 2. E in 2. G so že opravljali nekatere svoje obveznosti, posamezne nedokončane dejavnosti opravijo med OIV po navodilu mentorice.

2. EKSKURZIJE, TABOR

a) Plečnikov tabor (od 15. do 18. 6. 2018) – za prijavljene dijake.

b) Ekskurzija v Črno goro (od 16. do 21. 6. 2018) – za prijavljene dijake.

c) Ekskurzija v Benetke (19. 6. 2018) – za prijavljene dijake 1. letnika.

3. NADOMEŠČANJE ŠPORTNEGA DNEVA

Pohod na Šmarno goro 18. 6. 2018 – obvestilo pripravi aktiv ŠV.

4. DRUGO – 3. letnik

Dijaki 3. letnika, ki še niso opravili vseh obveznosti iz obveznega dela OIV (seznam imajo razredniki), morajo svoje obveznosti opraviti najkasneje do 19. 6. 2018, in sicer do 12.00.

Opravljene vse obveznosti iz obveznega dela OIV so pogoj za uspešen zaključek 3. letnika.

Dijaki 3. letnika, ki ste svoje obveznosti iz obveznega dela OIV opravili med šolskim letom in se niste prijavili na tabor ali na ekskurzijo, v tem času nimate drugih obveznosti pri OIV, saj ste večinoma obiskovali tečaj CPP in PP v času zimskih počitnic ali v drugih terminih poleg pouka.

Vsem dijakom priporočamo ogled tematskih razstav fotografij v parku Tivoli in na Krakovskem nasipu.

Organizatorica OIV: Živa Željeznov                                            Ravnateljica: Lidija Žigon

Razpored dejavnost OIV – junij 2018